Gizlilik Sözleşmesi

http://www.patidostlar.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız. http://www.patidostlar.com web sitesine giriş, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin vs. kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan http://www.patidostlar.com ve PATİ DOSTLAR - KLAS BİLİŞİM HİZMETLERİ sorumlu değildir.

http://www.patidostlar.com ve PATİ DOSTLAR - KLAS BİLİŞİM HİZMETLERİ üyelerine daha iyi ve güvenli hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, telefon, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. http://www.patidostlar.com veritabanında toplanan bu bilgiler, güvenlik, kampanya çalışmaları, üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır.

http://www.patidostlar.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, http://www.patidostlar.com üyelerine daha özel ve etkin bir hizmet deneyimi yaşatmak amacıyla, http://www.patidostlar.com ve PATİ DOSTLAR - KLAS BİLİŞİM HİZMETLERİ iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Üye bilgileri, üyenin onayı olmadığı durumlarda ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, http://www.patidostlar.com’da hizmet alan ya da sunan üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde http://www.patidostlar.com ve PATİ DOSTLAR - KLAS BİLİŞİM HİZMETLERİ veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler http://www.patidostlar.com ve ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Web sitesi üzerinden satın alma ya da ödeme işlemi gerçekleştirildiğinde, işlemi gerçekleştirmek için web sitesi üzerinden paylaştığınız kişisel bilgiler, kart bilgileri, vs. “işlem için gerekli 3. Şahıslara” (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilebilecektir.

KİŞİSEL VERİLEN PAYLAŞIMINA İLİŞKİN MUVAKAFATNAME KUTUCUĞU
http://www.patidostlar.com internet sitesinde yer alan ilgili kısımlara iletişim bilgilerimi ve kişisel verilerimi serbest iradem ile giriş yaptığıma, http://www.patidostlar.com sitesinin iletişim bilgilerimi ve kişisel verilerimi kendi veritabanında üyelik sürem boyunca muhafaza etmelerini, 3. Kişiler ile paylaşmalarını, http://www.patidostlar.com tarafından bülten ve bilgi mesajları ile sair bildirimlerin tarafıma gönderilmesini gayrikabilirücu kabul ve beyan ederim.”