Kullanım Koşulları

Lütfen, ‘http://www.patidostlar.com’ kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen ‘http://www.patidostlar.com’ sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı üyelik sözleşmesini doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları “kendi iradenizle” peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

‘http://www.patidostlar.com’ aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. ‘http://www.patidostlar.com’'ü ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir. Aksi takdirde, değişen şartlar ve yükümlülükler dolayısıyla Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’, açısından herhangi bir sorumluluk doğmayacaktır. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Buna göre;

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’ sorumlu değildir. Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’ işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’ün kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Pati Dostlar markası ve diğer markalar, ‘http://www.patidostlar.com/’ alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’ün burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Pati Dostlar - Klas Bilişim Hizmetleri ve ‘http://www.patidostlar.com’, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.